Wkrótce będą ładować się z solarium

  1. Nowosądeckie autobusy PKS będą niedługo ładować się z solarium. Jest to kolejny krok w kierunku ochrony środowiska, a także oszczędności energii.
  2. Solarium to jeden z najbardziej efektywnych sposobów na pozyskiwanie energii słonecznej. Dzięki temu możliwe jest ładowanie akumulatorów w autobusach bez konieczności stosowania dodatkowych urządzeń.
  3. Ładowanie z solarium to także duża oszczędność pieniędzy. Koszt jednego litra benzyny można porównać do ceny kilku godzin pracy (np. 1 godzina pracy to 10-15 litrów benzyny).

Zyskują nowe lakiery

Nowosądeckie autobusy PKS zyskują nowe lakiery. Autobusy będą miały nowe, świeższe i bardziej atrakcyjne wizualnie lakiery, które mają przyciągnąć większą uwagę pasażerów. Lakiery są bezpieczne dla środowiska i nie zawierają szkodliwych substancji. Autobusy PKS będą teraz bardziej widoczne na drodze, a pasażerowie będą mogli jeździć bezpieczniej i wygodniej.

Nowosądeckie autobusy PKS cieszą się nowymi lakierami

Nowosądeckie autobusy PKS są lśniące i ładne, a ich nowe lakiery dodają im uroku. Autobusy te są bardzo wygodne i komfortowe, a ich kierowcy są bardzo pomocni.

Podróżując tymi autobusami można się spodziewać, że dotrze się do celu bezpiecznie i na czas.

Jest to idealny środek transportu dla osób, które chcą podróżować w komfortowych warunkach.

Nowosądeckie autobusy PKS mają nowe lakiery

Nowosądeckie autobusy PKS mają nowe lakiery. Autobusy są teraz bardziej widoczne na drodze, a pasażerowie mogą cieszyć się lepszymi warunkami podróżowania. Lakiery są trwałe i łatwe do utrzymania w czystości, dzięki czemu autobusy PKS będą wyglądać świetnie przez długi czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *