Autobusy PKS w Nowosądku zostały rozbite przez kamienie. Nikt nie zginął, ale kilka osób zostało rannych.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem, gdy autobusy jechały do Krakowa. Kamienie spadły na drogę z górnej części miasta.

Będą jeździły do Wrocławia

Autobusy będą kursowały z przystanku A do przystanku B we Wrocławiu. Będzie można jeździć codziennie od godziny 6:00 do 22:00.

Przejazd będzie kosztował 10 złotych.

Nowosądeckie autobusy PKS będą jeździły do Wrocławia – ceny biletów!

Nowosądeckie autobusy PKS będą jeździły do Wrocławia. To dobra wiadomość dla wszystkich osób, które chcą się tam dostać. Ceny biletów są bardzo atrakcyjne i można je kupić już teraz. Autobusy PKS będą jeździły z Nowego Sącza do Wrocławia. Bilety można kupić w kasach PKS lub online. Ceny biletów są bardzo atrakcyjne i można je kupić już teraz.

Nowosądeckie autobusy PKS będą jeździły do Wrocławia. Bilety można kupić w kasach PKS lub online. Ceny biletów zaczynają się od 20 złotych.

Nowosądeckie autobusy PKS będą jeździły do Wrocławia. Bilety można kupić w kasach PKS lub online. Ceny biletów zaczynają się od 20 złotych i są bardzo atrakcyjne.

Nowosądeckie autobusy PKS będą jeździły do Wrocławia – rozkład jazdy!

Nowosądeckie autobusy PKS będą jeździły do Wrocławia. Rozkład jazdy jest następujący: autobusy będą kursowały codziennie od godziny 5:00 do 21:00. Bilety można kupić w kasach PKS lub online. Cena biletu wynosi 40 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *